Nazwa obiektuRezydencja "Rowita" Wild Rita
MiejscowośćWisła, powiat Cieszyński, woj. Śląskie
UlicaBrzegowa 5
Numer telefonu33 855 13 66
Adres strony WWWRowita.pl
KategorieNoclegi i kwatery prywatne
Informacje o wizytówcenumer ID: 15440; rejestracja: 05/08/2015; liczba odsłon: 67

Czytaj opinię o obiekcie(1)

  • Opinia negatywna21/06/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Witam, znam tą Rezydencję bo tak się zwał ten obiekt od 2010 roku, za czasów kiedy właścicielami byli Pani Rita i jej mąż. Takiej gościny w życiu nie doznałam! Zawsze były pełne pokoje i trudno było się wbić z noclegiem. Śniadania. poezja! W najlepszych hotelach typu Hilton ( przysięgam ) nie było takiego wyboru jak za czasów rządów Pani Rity ale. wszystko co dobre się kończy. państwo Wild sprzedali dom i teraz czujemy się jak w całkiem innym miejscu. Wyżywienie. tragedia! Mielonka i jajecznica jak poprosisz. Ech wielki żal i tęsknota za dawnymi właścicielami. :( pokoje czyste i dobrze wyposażone ale nie ma już tego ciepełka, tych rozmów o wszystkim i o niczym z domownikami. Wielka szkoda
    Aga

Dodaj opinię o obiekcie

Skorzystaj z poniższego formularza aby dodać opinię o firmie - Rezydencja "Rowita" Wild Rita. Należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Adres email wpisany w formularzu NIE BĘDZIE WIDOCZNY w treści opinii, na ten adres wyślemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie). W wiadomości otrzymasz również hasło umożliwiające zmianę treści lub usunięcie opinii.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest sześć plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego obiektu? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!